Elérhető Androidra az Idle City Tycoon bétája

2019. március 12.
8.3041
A Sapient Raven fejlesztői feltették a Google Play kínálatába az Idle City Tycoon béta változatát, amit így most bárki szabadon letölthet magának, ha kipróbálná azt a végleges verzió érkezése előtt.

Aki még nem hallott volna róla, az Idle City Tycoon lényege, hogy felépítsük és menedzseljük benne saját városunkat, ezáltal egy kis településből a folyamatos fejlesztések révén egy igazán gazdag metropoliszt varázsoljunk, amit azonban messze nem a SimCity által kitaposott ösvényen vezényelhetünk.

Éppen ellenkezőleg, itt inkább statisztikákat és infógrafikákat láthatunk majd folyamatosan, melyek lehetőséget adnak arra, hogy segítségükkel nyomon követhessük városunk állapotát, a fejlesztéseket és így tovább. Ha érdekel, az Idle City Tycoon bétája ingyen letölthető a Google Play-ről!

Nézd nagyban ezt a videót!2 hozzászólás

fonemaker

2 hónapja, 2 hete és 1 napja

Ez nekem elég zagyva.

válasz erre

Ronalddo

2 hónapja, 2 hete és 1 napja

Mint valami amerikai gagyi tévéreklám.

válasz erre