A Simpson család beköltözik a Monopoly GO! világába

2026. június 02.
4.2001
A Monopoly GO! újabb nagyszabású együttműködést jelentett be, ezúttal A Simpson családdal, így június 3 és július 29 között Springfield ikonikus helyszínei, karakterei és tematikus eseményei teszik még hangulatosabbá a népszerű társasjátékot.
 

A kollaboráció során a Monopoly GO! játéktáblája teljesen átalakul, és olyan jól ismert helyszínek jelennek meg rajta, mint Springfield különböző nevezetességei. Homer, Marge, Bart és Lisa is fontos szerepet kapnak, miközben több összekapcsolódó, epizódokra bontott eseményen vehetünk részt. Az egyes fejezeteket saját animációk és minijátékok teszik még hangulatosabbá.

A fejlesztők számos extra tartalommal is készülnek A Simpson család rajongóinak. Érkeznek exkluzív matricagyűjtemények, tematikus témájú futamok, rablások és különleges események, sőt egy új animációs rövidfilm is, amely Mr. Monopoly és Mr. Burns rivalizálását mutatja be. A június 3-án induló kollaboráció során rengeteg rejtett utalás és easter egg várja majd a Springfield világát jól ismerő játékosokat egészen július 29-ig.



3 hozzászólás

Mendez

1 hete és 1 napja

Maga a játék iszonyat irritáló ebben a formában, de ez egy jó kieg. mosolygó smiley

válasz erre

Ronalddo

1 hete és 1 napja

Randalíroznak! röhögő smiley

válasz erre

SamsungFan

1 hete és 2 napja

Ez a játék rohadtul megcsúfolja a Monopolyt baszki. Nem is lértem hogy működhet.

válasz erre