Augusztusban landol Androidon a Disco Elysium

2025. június 21.
4.1771
A fejlesztő Zaum Studio népszerű RPG-jének újragondolt, mobilos változata augusztus 5-én érkezik Androidra és ami jó hír, hogy az első két fejezet ingyenes lesz, vagyis ki tudjuk próbálni a vásárlás előtt.
 

A Disco Elysium egy amnéziás, alkoholista nyomozó történetét meséli el, aki egy gyilkosságot próbál megoldani, miközben egzisztenciális válságba kerül. Az első képek alapján a Zaum lényegében elhagyta az eredeti izometrikus nézetet és egy vizuális regényhez inkább közelebb álló megközelítést választott.

A stúdió szerint a megvalósítással egy olyan élményt szeretnének átadni, amely kifejezetten a rövid játékmenetekre van szabva, amelyek könnyen beilleszthetők a mobilos játékosok életébe. A teljes játék 4 ezer forint körül várható, de mint említettük, az eleje kipróbálható és aki még nem tette, az előregisztrálhat.

Nézd nagyban ezt a videót!



2 hozzászólás

fonemaker

6 napja és 7 órája

Már PC-n se szerettem.

válasz erre

Mendez

1 hete

Fú én ezt mennyire rühellem. röhögő smiley

válasz erre