A World of Goo 2 végre megérkezett mobilra, elhozva nekünk még több ragacsos fejtörőt, amelyekért az eredeti játék is szerethető volt, és most a folytatás még bőségesebb tartalmat kínál: összesen 60 pályán és 5 fejezeten keresztül élhetjük át az új történetet.
A World of Goo 2 világában különböző formájú és tulajdonságú goo-kat irányítunk, hol folyadékként, hol szilárdabb alakzatokban, hogy ügyes építkezéssel jussunk át akadályokon és terepeken. A folytatásban új goo-fajokkal bővült a csapatunk: például a Jello Goo, a Growing Goo és az Explosive Goo mind egyedi képességeket kínálnak, amelyekkel még kreatívabb módon oldhatjuk meg a kihívásokat.
A World of Goo 2 saját történettel is büszkélkedhet, amely 5 fejezeten és 60 pályán keresztül bontakozik ki. Nem csupán egy egyszerű ragacsos kaland vár ránk: a sztori több ezer évet ölel fel, miközben goo-kat gyűjtünk egy látszólag környezetbarát feldolgozó vállalat számára.
A World of Goo 2 letölthető Androidra és iOS-re. Előbbire 4499, utóbbira 4490 forintos áron.
Új trailer nem érkezett a mobilos megjelenéshez, de itt van hozzá egy kedvcsináló videó: