Bejelentésre készül az ustwo: jöhet a Monument Valley folytatása?

2017. május 20.
7.8601
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az ustwo munkatársai nemrégiben egy olyan közleményt küldtek szét a sajtó munkatársainak, miszerint terveik szerint június 9-én egy nagy bejelentésre készülnek, ami annyira fontos lesz - különböző nem részletezett okok miatt -, hogy arra külön is szeretnék felhívni rajongóik figyelmét.
 

Bár a csapat igencsak színes portfólióval rendelkezik, azonban pályafutásuk legsikeresebb alkotása határozottan a Monument Valley volt, amely 2014-ben felforgatta a mobiljátékok piacát, és a rajongók azóta is könyörögnek egy folytatásért, aminek bizony érdemes lehetne ekkora feneket keríteni.

Persze korántsem biztos, hogy a Monument Valley 2 áll majd a bejelentés középpontjában, ellenben bármiről is legyen szó, azt nagyon izgatottan várjuk. Ha esetleg neked kimaradt volna a Monument Valley, nézz meg egy korábbi trailert róla, hogy előtted is világossá váljon, miért is váltunk ennyire izgatottak a folytatás lehetőségétől!

Nézd nagyban ezt a videót!



1 hozzászólás

SamsungFan

9 éve, 10 hónapja

Tetszett az első rész, ha azt folytatják, az is jó, ha valami egész mással jönnek ki, arra is kíváncsi leszek.

válasz erre