Amennyiben PC-s múlttal rendelkezünk, és nagy DOTA-rajongók vagyunk, akkor bizonyára nem ismeretlen előttünk az Auto Chess név, mely a kérdéses MOBA egyik legismertebb modifikációjaként hódít már hosszú évek óta.
Ez a mod pedig nemsokára mobiljátékként is elérhető lesz, méghozzá eltéveszthetetlenül Auto Chess név alatt, ami annyira a közeli jövő, hovatovább a jelen, hogy a játékhoz máris meghirdették a nyilvános alfa tesztet, amit ráadásul előregisztrációként fognak fel a készítők, ezáltal minél többen próbálják ki ebben a formában a játékot, annál több extra jár majd a rajongóknak a végleges változat premierjekor.
Ha te is szívesen belekóstolnál az Auto Chess élményébe, nincs más dolgod, mint a hivatalos honlapról letölteni az alfa változat applikációját - jobb felső sarokban lehet angolra állítani a nyelvet, ha csak sok krikszkrakszot látnál -, és belevetni magadat ebbe a különleges élménybe.