Elindult az X-COM ihlette xTactics soft launch-csal Androidon

2023. augusztus 04.
31.6921
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Saber Interactive, amely olyan játékokról ismert, mint az Evil Dead: The Game, vagy a World War Z, soft launch-csal elindította legújabb címét, az xTactics mobilos stratégiai játékot.
 

Ebben az új, rácsalapú sci-fi stratégiai RPG-ben egy futurisztikus karakterekből álló csapatot irányítunk, akiknek különböző fenyegetésekkel kell megküzdeniük, felhasználva a legkülönfélébb képességeket és csapatösszeállításokat. A cím elég sokat merít klasszikus X-COM franchiseból, az általános megjelenés, a játékmenet és az RPG elemek között egyértelmű a kapcsolat.

Az X-COM-mal ellentétben az xTacticsban nem mindig csak idegenekkel harcolunk és a kissé rajzfilmes és animált grafikai stílus is eléggé eltér az X-COM sötétebb világától. Különféle képességeket és felszereléseket gyűjthetünk amelyek megkönnyítik a harcot ebben a disztópikus, romos jövőben. A játék szoft verzióját ingyenesen letölthetjük, de egyelőre csak Androidra.
3 hozzászólás

Bencus86

2 éve, 1 napja

Meglesem jól!

válasz erre

SamsungFan

2 éve, 2 napja

Na lássuk!

válasz erre

fonemaker

2 éve, 2 napja

Egész jól néz ki!

válasz erre