Kiderült, mikor jön a The Elder Scrolls: Castles mobilokra

2024. augusztus 16.
4.3711
A Bethesda készülő Elder Scrolls mobilos spin-offja, a The Elder Scrolls: Castles most már megjelenési dátumot is kapott, a bejelentés mellé egy fejlesztői videó is társul, amely a játék mechanikáját és rendszereit mutatja be.

Aki esetleg elfelejtette: a The Elder Scrolls: Castles egy 2,5D-s menedzsment játék, ahol felépíthetjük és működtethetjük a saját kastélyunkat Tamriel világában. Olyasmire kell gondolni, mint a Fallout Shelter, de természetesen a Bethesda fantasy sorozatához kötve.

A friss videóból úgy tűnik, a Castles ugyanazokra a rendszerekre épül, mint amiket a Fallout Shelterben tapasztalhatunk: fenn kell tartani a lakosok boldogságát, expedíciókat indítani és így tovább. Meglepő módon egy Crusader Kings-szerű örökösödési rendszerre is számíthatunk, így felépítve egy változó dinasztiát.

A The Elder Scrolls: Castles előregisztrációi már jó ideje elérhetőek, most pedig bejelentették, hogy szeptember 10-én rajtol globálisan.

Nézd nagyban ezt a videót!



4 hozzászólás

SamsungFan

9 hónapja, 3 hete és 4 napja

Az előzetes infók alapján félő, hogy nem lesz valami jó...

válasz erre

Mendez

9 hónapja, 3 hete és 5 napja

Az a baj hogy az eddigi infók szerint nagyon más lesz mint amit a címtől megszoktunk. szomorú smiley

válasz erre

Ronalddo

9 hónapja, 3 hete és 5 napja

Rohadtul várom már!

válasz erre

Bencus86

9 hónapja, 3 hete és 5 napja

Na ez jól hangzik, az már nincs messze! mosolygó smiley

válasz erre