L3E7 címmel készül helyalapú mobilos RPG játék, cyberpunk környezettel

2024. április 20.
4.4521
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Bejelentették az L3E7 közelgő alfa tesztelési fázisát, a készülő játékban a Föld egy alternatív változát ismerhetjük meg és gyönyörű, neonfényes környezetben fedezhetjük fel a városokat.
 

Az L3E7 csapata a Google Maps adatait használja a világ megalkotásához és már két éve fejlesztés alatt áll, egy tapasztalt, tripla-A címek készítésében jártas fejlesztőcsapat által. Ismerős tájakra számíthatunk majd egy cyberpunk környezetben, mindezt 3D-s, nyílt világban, blokklánc-technológiával.

Nemcsak PvEvP-ben vehetünk majd részt, miközben a karakterünk fejlődésére figyelünk és megvédjük a Föld látványosságait, hanem valamilyen formában a való világba is kiléphetünk. Az alfatesztelés szerdán kezdődik, a megjelenés nem ismert, de a hírek szerint az L3E7 mobilokra és PC-re is érkezik majd.

Nézd nagyban ezt a videót!





3 hozzászólás

Mendez

1 éve, 2 hónapja és 22 napja

Egy próbát megér.

válasz erre

fonemaker

1 éve, 2 hónapja és 22 napja

Egyelőre nem túl combos.

válasz erre

Chico

1 éve, 2 hónapja és 23 napja

Hú de nagoyn üres az a város! meglepett smiley

válasz erre