A Black Clover M fejlesztői eddig számos ajándékkal látták el a játékosokat, most pedig a legújabb frissítésében Fuegoleon karaktere mellett további izgalmas dolgokat szerezhetünk. Lesz egy 7 napos Attendance esemény, ami egybeesik a Dice és a Roulette eseményekkel is november 12-ig, míg a Salamander Test esemény továbbra is november 19-ig tart.
A Fuegoleonnal kapcsolatban ez a támadó egység a Fire Pillar képességével taunt állapotot tud okozni az ellenfélnek egy körre. Ezen kívül két körre burn állapotot is létrehozhatunk vele. A Salamander's breath képessége pedig fokozza ezt a burn állapotot egy ellenfél esetén, megnövelt sebzést okozva, míg a Lion King's Roar speciális képessége két körre erősíti meg Fuegoleont.
Character Intro:
? Black Clover M: Rise Of The Wizard King (@bclover_mobileg) October 30, 2024Fuegoleon
Beware! The Lion King's Roar will sweep away all obstacles in its path ???? ????
???? Start: 2024/10/29 after maintenance - 2024/11/12 03:59 (Server Time)#BlackClover #BlackCloverM #RiseOfTheWizardKing #Garena pic.twitter.com/9HZ5KRyq3Q