Az Aniplex és a Joycity közös fejlesztésében készülő Resident Evil Survival Unit több mint 1 millió előregisztrálót gyűjtött össze világszerte. A klasszikus Resident Evil-franchise újragondolt változata ezúttal egy stratégiai mobiljáték formájában tér vissza, amelyben a túléléshez nemcsak reflexekre, de jó taktikai érzékre is szükség lesz.
A készítők hamarosan bemutatják a játék karaktereit a hivatalos honlapon, emellett fut egy közösségépítő kampány is, amely a közösségi média követőire fókuszál. A Resident Evil Survival Unit megjelenése globálisan 2025 végére várható, és továbbra is előregisztrálható Androidra, és előrendelhető iOS-re.
?Pre-Registration Milestone Event?
? Resident Evil Survival Unit (@RE_SU_EN) August 8, 2025
We?re thrilled to announce that we?ve officially surpassed 1 million Pre-Registrations!
A huge thank you to everyone who has signed up. We couldn?t have done it without you!
All the special rewards from the Pre-Registration Milestone Event? pic.twitter.com/86972knrSC
