Miután május 21-én világszerte elindult, a legújabb Trónok Harca-adaptációnak, a Game Of Thrones: Kingsroadnak 36 napra volt szüksége, hogy elérje az első 1 millió dollárt (339 millió forint).
Az AppMagic adatai szerint a Play Áruház és az App Store között a második hét volt a Kingsroad legjövedelmezőbbje, 264 ezer dolláros játékos költéssel, de az ötödik héten a költés már ennek kevesebb mint a fele volt, körülbelül 115 000 dollár.
A heti bevételek az elmúlt három egymást követő héten csökkentek és a Kingsroad lassabb utat járt be az 1 millió dollárig, mint a Zynga match-3-as címe, a Game of Thrones: Legends, amely tavaly 11 nap alatt 22,6 millió dollárt szedett össze.
A Zynga 2019-ben megjelent Game of Thrones: Slots Casinona az első évben 44 millió dollárt keresett és azóta elérte a 359,2 millió dollárt. A címnek 17 napra volt szüksége, hogy elérje az első 1 millió dolláros bevételt.
A sorozat befejezése óta egyik játék sem tudta felülmúlni a Game of Thrones: Conquestet, amely 2017-ben jelent meg és már a hatodik napon meghaladta az 1 millió dollárt mobilokon.
