A hír egyenesen tőlük származik, a Star Wars Nap alkalmából ugyanis az Aspyr Media hivatalos honlapjának blog szekciójában megjelent egy bejegyzés, melyből kiderül, hogy milyen akciókkal kedveskednek rajongóiknak a jeles eseményhez kötődően, de egy kis komolyságot is sikerült csempészniük ebbe a bejegyzésbe.
Amint ugyanis rövidke írásuk végén kiderült, hiába kérdezték tőlük sokan, és hiába szeretnék nagyon sokan, egyelőre nincs tervben a Star Wars KOTOR 2 mobilos változata. Mi azért nem adjuk fel a reményt!

