Nyugaton is megjelenik az Egglia, a Mother 3 és a Mana fejlesztőinek mobilos szerepjátéka

2017. április 27.
6.1231
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Érdemes lehet a japán szerepjátékok kedvelőinek megjegyezni az Egglia nevet, lévén a kizárólag mobilra érkező alkotás mögött a legendás Mother 3 és Mana RPG-k alkotói állnak, akik ezúttal is valami igazi különlegességet készítettek, amit ráadásul nyugatra is elhoznak.

Az Egglia elsődleges báját alighanem a grafika adja, amelyben a kézzel rajzolt csodavilág elemei ötvöződnek a 3D-s modellezés sajátosságaival, miközben a hagyományos JRPG-kből ismert, csapat-alapú kalandozás és kihívásokkal teli - körökre osztott, taktikus - harcrendszer vár ránk a pályákon.

Az Egglia keretein belül mindemellett nagy hangsúlyt kap a fejlesztés, a folyamatos felfedezés, saját városunk építése és szépítése, miközben a csatamezőn félelmetes szörnyetegek, sok-sok gyűjthető és eladható tárgy, valamint kasztok szerint felosztott karakterek sokasága színesíti a játékmenetet.

Az Egglia egyébiránt április első felében már megjelent Japánban, de a készítők most ráfeküdtek a lokalizációra, így terveik szerint még a nyáron nyugaton is megjelentetik az alkotást Androidra és iOS-re is. Addig itt egy kis japán gameplay:

Nézd nagyban ezt a videót!



nincs még hozzászólás