Nyugi, nem június 30-án fog megjelenni a Diablo Immortal

2022. április 01.
83.1801
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Diablo Immortal, mindenki kedvenc hack-and-slash sorozatának mobilos spin-offja nem feltétlenül idén júniusban jelenik meg, ahogyan azt sokan hiszik egy, az App Store-on és a Google Play-en felbukkant dátum alapján.
 

A felsorolt megjelenési dátum, a 2022. június 30. azonban nincs kőbe vésve, mivel a Blizzard tisztázta, hogy a játék valószínűleg nem akkor jelenik meg. Konkrétan úgy fogalmazott a stúdió, hogy akik előregisztrálnak iOS és iPadOS rendszereken, a játékosok észrevehetik, hogy a szoftver június 30-ai megjelenési dátummal szerepel - áll a Blizzard közleményében.

Szeretnék tisztázni, hogy június 30-a nem a Diablo Immortal hivatalos megjelenési dátuma, és ez egyelőre csak egy placeholder dátum, amíg végleges terveiket rögzítik. A közösséget egy későbbi időpontban értesíteni fogják a hivatalos megjelenési időponttal.
3 hozzászólás

Gólem

3 éve, 6 hónapja és 7 napja

Remélem hogy inkább előbb! röhögő smiley

válasz erre

Ronalddo

3 éve, 6 hónapja és 7 napja

Hát az bizony nagy kár. szomorú smiley

válasz erre

SamsungFan

3 éve, 6 hónapja és 7 napja

Pedig már azt hittem. szomorú smiley Én is láttam a playen.

válasz erre