Őszre csúszott a mobilos GRID Autosport megjelenése

2017. május 27.
7.2921
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Hatalmas meglepetést okozott a Codemasters, amikor nem is olyan régen bejelentette, hogy prémium konzolos autóversenyük, avagy a GRID Autosport mobiljátékos formában is megjelenhet majd az idei nyáron, amire sajnos egy kicsit többet kell várnunk.
 

A csapat ugyanis megerősítette, hogy ősznél előbb biztosan nem számíthatunk arra, hogy a GRID Autosport megjelenhessen mobilokra, sőt mi több, ekkor még csak iOS-re számíthatunk a premierre, az Androidosok ugyanis még később, valamikor az év hátralévő részében kapják majd meg a végeredményt.

A GRID Autosport mobilos változatát egyébiránt a Feral Interactive készíti, és a hírek szerint a grafika kivételével egy az egyben ugyanazt az élményt nyújtja majd, mint a korábban PC-n és konzolokon megjelent változat.
1 hozzászólás

fonemaker

9 éve, 9 hónapja és 20 napja

Ohhh.... Kár. szomorú smiley

válasz erre