Új evokokkal és Luke Skywalker történetével gyarapodik a Star Wars: Galaxy of Heroes

2017. július 08.
7.4291
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb jelentős frissítéssel gazdagodik júliusban a Star Wars: Galaxy of Heroes, amelyet a hírek szerint igazi evok-invázió lephet el a napokban, hiszen nem elég, hogy minden kis szőrmók modelljét frissítették, pluszban még újoncok is érkeztek.

A frissítés után így három új evokot vehetünk majd irányításunk alá, akik Wicket, Logray és Paploo lesznek, akikhez újabb eventek is kapcsolódnak az elkövetkezendő napokban.

Sőt mi több, ezzel párhuzamosan egy másik esemény is elrajtol majd a Star Wars: Galaxy of Heroes-ban, amelynek részeként Luke Skywalker történetét élhetjük át a farmtól a csillagokig, és ha sikerrel teljesítjük az eventet, akkor magát a főhőst oldhatjuk fel magunknak kapitányként.

Hogy még tovább feszítsük idegpályáitokat, a játék még júliusban megkapja a Territory Battles lehetőséget, aminek részeként a jeges Hoth bolygóra látogathatunk egy kis csatározás kedvéért.
2 hozzászólás

zsenikém

8 éve, 7 hónapja és 3 napja

Időről időre előkapom ezt a játékot. Imádom, ez az új event meg rohadt jó lesz! mosolygó smiley

válasz erre

ferencziakos

8 éve, 7 hónapja és 4 napja

Na indítom is újra. Ezer éve játszottam vele.

válasz erre