felhasználói név
jelszó
Belépés
This war of mine-hoz is van már nagyon régóta dlc ez már nem újdonság "zsenikém"
A böngésződ nem támogatja az iframe-t. Cseréld le. de gyorsan. ;)
Rohadt jó játék, de egyelőre nekem nagyon fura hogy már mobilon is van DLC!
Elrajtolt a Quack Quack Attack - PEGG Blaster című kacsás akciójáték
Megérkezett a Nekomancer című macskás tower defense
Egy boszorkánnyal kell pusztítanunk a mobilokra is érkező Dungeon Raze kazamatáiban
Újabb leépítési hullám nehezíti a Rainbow Six Mobile jövőjét
Augusztusban érkezik a Dave the Diver mobilos verziója
Egy mesebeli világgal vár június végétől a Star Sailors című gyűjtögetős RPG
Breaking Bad színészekkel erősít a GTA-szerű OneState
Visszatértek az App Store hőskorának kedvencei a DeadCool Arcade 3-ban
Mobilgamer