2 hozzászólás

Szigi9227

9 éve, 3 hónapja és 20 napja

This war of mine-hoz is van már nagyon régóta dlc ez már nem újdonság "zsenikém"

válasz erre

zsenikém

9 éve, 3 hónapja és 21 napja

Rohadt jó játék, de egyelőre nekem nagyon fura hogy már mobilon is van DLC! röhögő smiley

válasz erre