4 hozzászólás
Banderix
5 hónapja, 1 hete és 5 napjaTényleg szép és ez a viktóriánus hangulat is nagyon be szippant...
Bencus86
5 hónapja, 1 hete és 5 napjaBaromi jól néz ki!
Chico
5 hónapja, 1 hete és 6 napjaEz de jó! ![]()
Direktor
5 hónapja, 1 hete és 6 napjaNem rossz.