4 hozzászólás

Banderix

5 hónapja, 1 hete és 5 napja

Tényleg szép és ez a viktóriánus hangulat is nagyon be szippant...

válasz erre

Bencus86

5 hónapja, 1 hete és 5 napja

Baromi jól néz ki!

válasz erre

Chico

5 hónapja, 1 hete és 6 napja

Ez de jó! meglepett smiley

válasz erre

Direktor

5 hónapja, 1 hete és 6 napja

Nem rossz.

válasz erre