2 hozzászólás

Chico

1 éve, 4 hónapja és 10 napja

Miért drágább ennyivel az iOS? meglepett smiley

válasz erre

Bencus86

1 éve, 4 hónapja és 10 napja

Kár hogy ilyen magas áron megy ez a game.

válasz erre